معرفی کوکتل مزوتراپی ضد لک و روشن کننده درماهیل

عناوین

کوکتل مزوتراپی ضد لک و روشن کننده درماهیل SB ، از پر مصرف ترین مزوهای مصرفی در بازار و ساخت برند درماهیل متعلق به شرکت کارژن کره جنوبی می باشد. این محصول در بازار ایران وجود داشته و دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان نیز می باشد. کوکتل مزوتراپی ضد لک درماهیل اس بی به منظور روشن کردن پوست های تاریک و جلوگیری از لکه های پوستی در مزوتراپی استفاده می شود. همچنین برای رفع لک و کک ومک های قدیمی ، بهبود آکنه و جای جوش های سطحی می توان از آن بهره برد. روند درمانی با استفاده از کوکتل درماهیل اس بی بین سه تا شش جلسه به طول می انجامد.
کوکتل مزوی روشن کننده پوست درماهیل کره د کنار خانمی با صورت روشن شده با زمینه سفید در تصویر مشخص می باشد . این تصویر با قیمت خرید محصول در ارتباط می باشد .

کوکتل روشن کننده پوست درماهیل

عملکرد کوکتل مزوتراپی ضد لک و روشن کننده درماهیل SB

کوکتل اس بی درماهیل محلولی مغذی حاوی شش ماده اکتیو است. این مواد مجموعه کاملی از ویتامین C، بیوممتیک پپتید و عصاره های گیاهی را شکل می دهند. همچنین در ساخت این محصول از عصاره شیرین بیان نیز استفاده شده است که  باعث  شادابی پوست می شود. مزوتراپی یا میکرونیدلینگ این ویتامین ها و مواد مغذی طبیعی را به پوست می خوراند و پوست درخشان تر،  مرطوب تر و دارای بافت محکم تر و بهبودیافته می شود. مکانیزم عملکرد کوکتل روشن کننده پوست درماهیل به این شکل است که با کاهش رنگدانه ملانین در پوست، باعث می شود پوست روشن تر شود. ملانین یک نوع رنگدانه موجود در پوست است که هر چقدر بیشتر در بدن وجود داشته باشد ، پوست تیره تر بی نظر می آید. این عمل یعنی تلاش برای روشن کردن و جلوگیری از رنگدانه سازی بیشتر پوست ، همچنین به نرم تر شدن پوست هم کمک می کند.
کوکتل مزوی روشن کننده پوست درماهیل کره با زمینه سفید در تصویر مشخص می باشد . این تصویر با قیمت خرید محصول در ارتباط می باشد .

مدل های مزوی ضد لک  درماهیل اس بی در بازار

کوکتل مزوتراپی ضد لک درماهیل برای کاهش و جلوگیری از پیگمانتاسیون استفاده می شود. این درمان به بهبود عدم درخشندگی، ظاهر خسته، خشکی و عدم طراوت پوست کمک می کند، چروک های سطحی را مدیریت می کند و برای بهینه سازی شرایط پوست در قبل و پس از عمل ایده آل است. تمام این مواد بطور طبیعی در پوست استفاده می شوند ولی زمانی که پوست ما پیرتر و پریشان می شوند تجزیه می گردند.
بیشتر بخوانید:
معرفی کوکتل مزوتراپی جوانساز رویتاکر

مزایا و قیمت کوکتل مزوتراپی ضد لک و روشن کننده درماهیل SB

کوکتل ضد لک درماهیل از فواید و مزایای زیادی برخوردار است که در ادامه به آنها اشاره ای خواهیم داشت.
  • رفع کک و مک های قدیمی در پوست صورت و گردن
  • مقابله با لکه ها پیری در پوست
  • اثرات قابل ملاحظه در کاهش و پیشگیری از هیپرپیگمنتاسیون از طریق کاهش تولبد ملانین
  • 10 میلی گرم بر لیتر از هر پپتید مقلد زیستی موجود در هر ویال
اشتراک گذاری:

پیام بگذارید

اخبار و مقالات
آخرین اخبار و مقالات