لیزر موهای زائد معمولا ۶ تا ۸ جلسه به فواصل زمانی ۱ ماهه نیاز دارد که بعد از جلسه سوم این فاصله زمانی بیشتر می‌شود. متاسفانه برخی مراکز به فاصله زمانی دقت و توجه لازم را ندارند در نتیجه ، نتیجه گیری از دستگاه به حداقل می‌رسد.

آنچه در درمان با لیزر مو به شما نتیجه دلخواه و ایمن را می‌بخشد انتخاب کلینیک مجهز و به روز با متخصصین با تجربه است. در کلینیک باربد متخصصین ما در تلاش اند تا با استفاده از بهترین دستگاه بهترین خدمات را ارائه کنند.

این مساله که آیا انجام لیزر برای شما آزاردهنده و درد آورد خواهد بود یا خیر کاملا بستگی به میزان حساسیت و مقاومت بدن شما در برابر درد دارد. برخی افراد هیچ حس دردی حین انجام کار ندارند و برخی حسی شبیه به نیشگون گرفتن داند. ولی به طور کل در لیزر موهای زائدهیچ درد جدی و آزاردهنده ای وجود نخواهد داشت.

بوتاکس با ضعیف کردن ماهیچه هایی که در آن تزریق می‌شود عمل می‌کند. هرچه عضلات منقبض تر شوند، پوست بالای چروک های این عضلات شل تر می‌شوند. با تضعیف ماهیچه ها چین و چروک کاهش می‌یابد.

اثرات بوتاکس بین ۳ تا ۶ ما قابل مشاهده است.

قابل ذکر است که تزریق بوتاکس هیچ گونه درد و یا عوارضی ندارد و حتی اگر آستانه درد پایینی در برابر درد دارید می‌توانید بدون بی حسی و ایجاد درد بوتاکس تزریق کنید.