لیزر رفع موهای زائد آقایان در تهران

 

لیزر رفع موهای زائد آقایان در تهران، در کلینیک باربد با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و تیم مجرب و متخصص، خدماتی با کیفیت و برتر را ارائه می‌دهد. کلینیک باربد به عنوان یکی از مراکز برجسته در زمینه لیزر موهای زائد برای آقایان در تهران شناخته شده است. با استفاده از دستگاه‌های لیزر قدرتمند و پیشرفته، موهای زائد در مناطق مختلف بدن از جمله صورت، گردن، سینه، پشت و شکم به طور دائمی و با کیفیت بالا تخریب می‌شوند. تیم حرفه‌ای و مجرب کلینیک باربد با داشتن تخصص و تجربه بالا در این زمینه، به مشتریان خود خدمات سفارشی و با نتایج مطلوب را ارائه می‌دهند.

با انتخاب خدمات لیزر موهای زائد در کلینیک باربد، آقایان می‌توانند به پوستی بدون موهای زائد دست یابند. این روش دارای مزایا و تفاوت‌های بسیاری نسبت به روش‌های سنتی نظیر اپیلاسیون و واکس است. علاوه بر این، لیزر موهای زائد نتایج دائمی و طولانی‌مدتی را فراهم می‌کند، که باعث صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌های مکرر برای اقایان می‌شود.

با مراجعه به کلینیک باربد در تهران، آقایان می‌توانند از خدمات لیزر موهای زائد با کیفیت و قیمت مناسب بهره‌مند شوند. تیم متخصص و مجرب این کلینیک در کنار ارائه خدمات فنی، به مشتریان خود راهنمایی‌های لازم در مورد مراقبت‌های پس از عملیات نیز ارائه می‌دهند تا به نتیجه دائمی و مطلوب برسند.

هزینه لیزر موهای زائد آقایان در کلینیک باربد

با توجه به تجربه و تخصص بالای کلینیک باربد در زمینه از بین بردن موهای زائد با استفاده از تکنولوژی لیزر، لیست قیمت برای خدمات لیزر موهای زائد آقایان به شکلی مناسب و رقابتی تدوین شده است. در کلینیک باربد، با بهره‌گیری از دستگاه‌های پیشرفته لیزر، خدمات موهای زائد بر روی مناطق مختلف بدن ارائه می‌شود. تیم متخصص و مجرب کلینیک با بهره‌گیری از پروتکل‌های به‌روز و اصول بهداشتی، به از بین بردن موهای زائد در محیطی امن و راحت می‌پردازد. برای کسب اطلاعات دقیقتر درباره لیست قیمت و جزئیات خدمات لیزر موهای زائد آقایان در کلینیک باربد، توصیه می‌شود با مراجعه به وبسایت یا تماس تلفنی با مشاوران کلینیک، اطلاعات لازم را به‌دست آورید.

پکیج لیزر فول‌بادی Small

2.500.000 ت

قیمت قبل: 2.650.000 تومان

پکیج لیزر فول‌بادی Small آقایان به عنوان یکی از پرطرفدارترین پکیج‌های کلینیک باربد، توسط بسیاری از آقایان انتخاب می‌شود.

 

برای رزرو وقت یا دریافت مشاوره با متخصصان ما تماس بگیرید.

پکیج لیزر فول‌بادی Medium

3.150.000 ت

قیمت قبل: 3.000.000 تومان

پکیج لیزر فول‌بادی Medium آقایان یکی دیگر از پرطرفدارترین پکیج‌های لیزری برای حذف موهای زائد برای آقایان است. 


برای رزرو وقت یا دریافت مشاوره با متخصصان ما تماس بگیرید.

پکیج لیزر فول‌بادی Large

3.500.000 ت

قیمت قبل: 3.650.000 تومان

با پکیج لیزر فول بادی Large آقایان در کلینیک باربد می‌توانید به طور دائمی از رشد موهای زائد با کمترین عوارض در تمامی نواحی بدن جلوگیری کنید.

برای رزرو وقت یا دریافت مشاوره با متخصصان ما تماس بگیرید.

مزایای لیزر موهای زائد برای آقایان

۱. روشی بسیار سریع است.

این شیوه نسبت به راه های دیگر حذف موهای زائد درد کمتری دارد. این امر بسته به آستانه ی تحمل درد شما دارد. ممکن است درد بسیار خفیفی حس کنید. اما این درمان به قدری سریع می باشد که بیشتر آقایان درد ناشی از آن را به راحتی می توانند تحمل کنند.

2. روشی بسیار دقیق می باشد.

دقت بالای این راه در حذف موهای زائد، آن را به روشی مناسب به منظور حذف موهای زائد نواحی کوچکتر مانند بین ابروها، ناحیه ی تناسلی، بالای لب و بینی یا ایجاد فرم ریش، مبدل کرده است.

۳. می تواند موهای زائد هر ناحیه از بدن را حذف نماید!

موهای زائد نواحی از بدن که دسترسی به آنها با تیغ سخت و اپیلاسیون آن دردناک می باشد را می توان به راحتی با لیزر حذف نمود.

۴. از رشد زیر پوستی موهای زائد جلوگیری می کند.

اصلاح با تیغ، اپیلاسیون و روش های دیگر حذف موهای زائد، می تواند منجر به رشد زیر پوستی موها شود و مشکلاتی ایجاد نماید. اگر بدن شما نیز مستعد رشد زیرپوستی موهای زائد است، حذف موهای زائد با لیزر راه مناسبی برای شماست.

۵. از رشد مجدد موهای زائد خلاص خواهید شد

اپیلاسیون و اصلاح با تیغ راه هایی می باشند که ما بین جلساتشان،‌ موهای زائد شما تا حدودی مجددا رشد می کنند و این می تواند باعث آزار شما گردد. اما با لیزر موهای زائد می توانید همواره از داشتن پوستی صاف و بدون مو لذت ببرید.

لیزر یک راه حل طولانی مدت برای خلاصی از موهای زائد می باشد.

۶. میزان حذف موهای زائد در این شیوه قابل تنظیم است.

لیزر موهای زائد باعث کاهش ضخامت موهای بدن آقایان می شود. این شیوه به منظور درمان نواحی مانند سینه ی آقایان بسیار مناسب می باشد؛ زیرا بسیاری از آقایان می خواهند به اندازه ی کافی موهای سینه خود را حفظ نمایند تا ظاهری مردانه داشته باشند.

۷.کاهش تعریق و بوی نامطبوع بدن

لیزر موهای زائد سینه احتمال رشد زیر پوستی موهای این ناحیه را کم کرده و سبب می شود بدون بروز عوارض جانبی طولانی مدت، از داشتن پوستی صاف و بدون مو لذت ببرید.

۸.پیشگیری از تحریکات پوستی

اصلاح با تیغ و اپیلاسیون، راه هایی هستند که می توانند سبب تحریک پوست سینه گردند. اما با حذف موهای زائد این ناحیه، هیچ تحریک پوستی طولانی مدتی نخواهید داشت.

۹.کاهش تراکم موهای سینه

بیشتر مردان علاقه‌ای به حذف موهای ناحیه سینه ندارند؛ اما به علت آلودگی‌ها و مشکلات حاصل از آن مایل اند تا از تراکم آن‌ها بکاهند. لیزر موهای زائد سینه با داشتن قابلیت تنظیم پذیری باعث کاهش تراکم موهای سینه می شود؛ بدون اینکه آن‌ها را به شکل کامل نابود کند.

نواحی مناسب بدن مردان برای لیزر موهای زائد

لیزر برای رفع موهای زائد می تواند روی هر ناحیه ای از بدن به جز پلک ها انجام گیرد. برای آقایان، محبوب ترین نواحی برای انجام لیزر عبارتند از:

۱. لیزر موهای زائد ناحیه ی سینه آقایان

تراکم بالای موهای سینه، کار اصلاح آنها را سخت و دردناک خواهد کرد و از طرفی نیز، این تراکم بالای موهای سینه امکان دارد سبب ایجاد بوی نامطبوعی در بدن شوند.

۲. لیزر موهای زائد ناحیه ی شکم آقایان

حذف موهای ناحیه شکم در بین ورزشکاران و کسانی که به زیبایی اندام‌های ناحیه شکم خود اهمیت می‌دهند، محبوبیت زیادی دارد. در واقع، حذف دائمی موهای این قسمت بدن به کمک فناوری لیزر باعث زیبایی هر چه بیشتر عضلات شش‌ گانه شکم می شود.

۳. لیزر موهای زائد کمر مردان

وجود موهای زائد بر روی قسمتی از کمر یا همه ی نواحی آن در اغلب آقایان بسیار رایج است. علاوه بر عدم زیبایی، خارش و آلودگی ناشی از این موها با توجه به محل قرارگیری و عدم دسترسی آن‌ها برای بیشتر افراد به چالش تبدیل شده است. از سمت دیگر، عدم دسترسی مناسب به این نواحی برای خود فرد، حذف این موها به کمک تیغ یا وکس را برای مردان بسیار سخت می نماید. به همین جهت، لیزر موهای زائد یک راه مناسب و بسیار کاربردی به منظور حذف کامل موهای کمر و رفع مشکلات ناخوشایند ناشی از آن خواهد شد.

۴.لیزر موهای صورت و گردن مردان

لیزر موهای ناحیه صورت و گردن برای بیشتر مردان از اهمیت خاصی برخوردار است.

لیزر موهای زائد آقایان ناحیه گردن

 • حذف موهای گردن و زیر چانه:

از مراحل سخت اصلاح صورت تمیز کردن ناحیه گردن، زیر چانه و منظم کردن موهای این نواحی می باشد. سختی اصلاح این موها به کمک تیغ در اغلب مواقع باعث ایجاد جراحت های سطحی در زمان اصلاح صورت خواهد شد. حذف همیشگی موهای این ناحیه و یا کم کردن تراکم و مقاومت آن‌ها به کمک لیزر، می‌تواند اصلاح موهای صورت را بسیار آسان نماید.

 • مرتب کردن ریش‌ها:

اصلاح منظم ریش‌ها و حفظ این نظم نیاز به اصلاح مرتب صورت در فواصل چند روزه دارد. به کمک لیزر می‌توان این کار را به صورت دائمی انجام داد.

 • کاهش حجم و تراکم ریش:
 1. حذف کامل ریش به وسیله ی تیغ، برای آقایانی که رشد موهای صورتشان نامنظم بوده و یا از داشتن ریش لذت نمی برند بسیار سخت می باشد. اما لیزر این موها می‌تواند راه حلی دائم به منظور حل این مشکل باشد.
 2. آقایانی که ابروهای به هم پیوسته و یا بسیار متراکم دارند، می توانند فاصله ی میان ابروهای خود را به کمک لیزر پاکسازی کنند.
 3. لیزر موهای سر نیز در مردانی که از مشکل ریزش موی نامنظم رنج میبرند، بسیار کمک کننده خواهد بود.

لیزر رفع موهای زائد اقایان ناحیه خط ریش

 

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی و باسن آقایان

حذف موهای ناحیه تناسلی و ناحیه باسن مردان به وسیله ی تیغ و یا وکس، کار بسیار دشواری می باشد که در صورت نداشتن دقت لازم می تواند سبب بروز جراحت و خطرات شدیدتری گردد. همچنین خارش و سوزش این نواحی بعد از اصلاح با تیغ چالش بیشتر آقایان خواهد بود.

حذف موهای زائد این نواحی حساس با لیزر، دیگر خارش و سوزش بعد از اصلاح با تیغ یا اپیلاسیون را در پی نخواهد داشت. به یاد داشته باشید که لیزر موهای زائد این نواحی نیز با حفظ حریم خصوصی انجام می گیرد و شما زمان درمان احساس راحتی خواهید کرد. لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی و باسن، فرآیندی بسیار آسان، سریع و با احتیاط می باشد. در ۹۹ درصد مواقع نیز ناحیه ی تناسلی با حوله پوشانده می شود.

بیشتر بخوانید:
لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی آقایان در تهران: همه چیزی که باید بدانید

 

لیزر موهای زائد زیر بغل مردان

یکی از آزاردهنده ترین موهای زائد در بدن، موهای زیربغل بوده که باعث ایجاد آلودگی، تعرق زیاد و در نهایت بوی بد در بسیاری از آقایان می‌شود. به وسیله ی لیزر موهای زائد می‌توان به صورت کامل و همیشگی از موهای زائد این ناحیه بی هیچ احساس خارشی رهایی پیدا کرد.

لیزر موهای زائد پا آقایان

لیزر موهای زائد پا در بین ورزشکاران بسیار رواج دارد. وجود مو در این ناحیه در بیشتر ورزشکاران می تواند سبب آسیب دیدگی یا ایجاد جراحت گردد. به عنوان مثال گیر کردن موهای پا به زمین در زمان تکل زدن، در فوتسال و فوتبال بسیار رایج است. به همین جهت ورزشکاران رشته های فوتبال، شنا و دو و میدانی معمولا برای داشتن راحتی و آراستگی بیشتر، موهای پای خود را لیزر می کنند.

شیوه ی عملکرد دستگاه لیرز موهای زائد

در طول فرایند لیزر موهای زائد، دستگاه پالس هایی از انرژی نوری را به درون پوست منتشر می نماید تا به ریشه و فولیکول موها اصابت کند. ریشه و فولیکول مو در اثر انرژی لیزر تخریب شده و مو توانایی رشد دوباره را نخواهد داشت. در نهایت این فرایند موهای زائدی که در فاز رشد بوده اند، کم خواهند شد.

موهای بدن هر فرد در سه فاز متفاوت قرار می گیرند و لیزر تنها توانایی اثرگذاری بر موهایی که در فاز رشدند را دارد. به همین جهت، برای اثرگذاری کامل لیرز موهای زائد، نیاز است تا فرایند در طی چندین جلسه برگزار گردد. بدین ترتیب لیرز فولیکول های همه ی موهای بدن را مورد اصابت قرار می دهد.

بیشتر بخوانید:
اثر بخشی لیزر موهای زائد به چه عواملی بستگی دارد؟

انتخاب مرکز لیزر مناسب برای آقایان

 • اول، پزشک معتبری که دارای تخصص پوست یا جراحی زیبایی بوده و تجربه رفع موهای زائد روی پوست دارد را انتخاب نمایید.
 • دوم، اگر دستیار پزشک یا پرستار معتبر این درمان را انجام داد، اطمینان یابید که پزشک بر این کار نظارت داشته و در زمان درمان در دسترس خواهد بود.
 • سوم، درباره ی چشمه های آب گرم، سالن ها و دیگر امکاناتی که به افراد غیر از کادر درمانی اجازه انجام لیزر رفع موهای زائد را می دهد، هشیار باشید.
 • چهارم، با مشورت پزشک، لیزر مناسب برای پوست و موهای خود را برگزینید.
 • پنجم، کلینیکی را برگزینید که اپراتور لیزر مخصوص آقایان داشته باشد.

اپراتور لیزر موهای زائد ویژه آقایان

به منظور انجام لیزر موهای زائد آقایان از اپراتورهای مرد با تجربه کافی در حوزه انجام لیزر موهای زائد استفاده می‌شود تا از این راه ضمن حفظ راحتی مراجعین، فرایند لیزر با تجربه درد کمتری انجام شود.

 

اقدامات لازم پیش از مراجعه لیزر موهای زائد آقایان

۱. اصلاح کردن

نواحی تحت درمان را شب قبل از جلسه درمانی با تیغ اصلاح نمایید.

۲. وکس نکنید

چهار هفته پیش از وقت ملاقات وکس انجام ندهید؛ چرا که رنگدانه های موجود در فولیکول مو به منظور درمان موثر توسط لیزر نیاز است.

از برنزه کردن پوست خود بپرهیزید

از هر نوع کرم پوستی که پوست را تیره می کند، خودداری کنید. اگر به تازگی برنزه کردید، ممکن است پزشک کرم روشن کننده نیز برای شما تجویز نماید.

۳. از داروهای رقیق کنند خون اجتناب کنید

درباره ی پرهیز از داروهایی مثل آسپرین یا داروهای ضد التهابی پیش از درمان از پزشک خود پرس و جو نمایید.

۴. از آفتاب دور باشید

از هفت روز پیش از درمان با لیزر از قرار گرفتن در معرض تابش مستقیم و اشعه UV بپرهیزید.

شیوه ی انجام فرایند لیزر موهای زائد مردان

 • اول، استفاده از داروی بی حسی موضعی ۲۰ تا ۳۰ دقیقه پیش از شروع کار به جهت کاهش هر نوع آزردگی.
 • دوم،‌استفاده از پوشش محافظتی مناسب برای چشم.
 • سوم، محافظت از لایه بیرونی پوست به کمک یک ژل یخی یا وسیله سرمایشی خاص.

تکنسین پالس های نوری به نواحی تحت درمان وارد می آورد و آن را برای چند دقیقه تحت نظر می گیرد تا اطمینان یابد بهترین تنظیمات به کار رفته است و واکنش های نامناسب نیز چک می شوند.

در آخر، احتمالا به شما پک یخ، پماد و لوسین های ضد التهابی یا آب یخ می دهند تا هر نوع آزردگی را از میان ببرد.

بیشتر بخوانید:
تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای زائد: چقدر زمان می‌برد؟

نکات پس از لیزر موهای زائد آقایان

پوست احتمالا بلافاصله قرمز گردد و فولیکول های مو در نواحی تحت درمان امکان دارد برجسته گردند. این حالت در عرض چند ساعت بر طرف می گردد، اما برای بعضی از مراجعه کنندگان می تواند تا ۴۸ ساعت طول بکشد.

به منظور دست یابی به بهترین نتایج، در معرض تابش آفتاب قرار نگیرید.

به مدت ۴۸ ساعت از حمام و وان آب گرم بپرهیزید.

لباس های گشاد بپوشید تا در نواحی تحت درمان عرق نکند.

به مدت ۲۴ ساعت پس از جلسه درمانی از ورزش کردن خودداری کنید.

نور لیزر تنها موهایی را که به صورت فعال رشد می کنند هدف قرار می دهد، درنتیجه جلسات متعددی برای درمان همه ی موها نیاز می باشد.

موها بلافاصله نمی ریزند، اما به مرور زمان در طول روزها و هفته ها آن ها را از دست خواهید داد.

نتیجه لیزر روی افراد مختلف به صورت چشمگیری تفاوت داشته و پیش بینی آن بسیار سخت خواهد بود. بیشتر افراد از بین رفتن موهای زائد را در طول چندین ماه احساس می کنند و امکان دارد سالها نیز ادامه پیدا کند. اما لیزر، رفع دائمی مو را تضمین نخواهد کرد.

نکات مهم لیزر موهای زائد اقایان

تعداد جلسات مورد نیاز لیزر موهای زائد برای آقایان

لیزر رفع موهای زائد آقایان به ۶ تا ۸ جلسه نیاز دارد؛ اما تعداد دقیق جلسات در جلسه ی مشاوره پیش از لیزر مشخص می شود. وقفه میان جلسات نیز بسته به نواحی تحت درمان تفاوت دارد. در نواحی که موها به سرعت رشد می کنند، احتمالا هر ۴ تا ۸ هفته، فرآیند درمان باید تکرار شود. در نواحی که موها کندتر رشد می کنند مانند کمر، امکان دارد جلسات هر ۱۲ تا ۱۶ هفته انجام گیرد.

تعداد جلسات مورد نیاز و فاصله زمانی میان آن ها تا اندازه ی زیادی به عوامل زیر وابسته است:

 • اول، رنگ مو.
 • دوم، نواحی تحت درمان.
 • سوم، ضخامت مو.
 • چهارم، تراکم کلی موهای ناحیه.
 • پنجم، عوارض جانبی لیزر رفع موهای زائد در آقایان.

خطرات و عوراض جانبی بر اساس جنس پوست، برنامه ی درمانی، رنگ مو و مراقبت های قبل و پس از درمان تفاوت دارد. رایج ترین عوارض جانبی لیزر رفع موهای زائد در مردان عبارتند از:

 • اول، آزردگی پوستی: ناراحتی موقتی، قرمزی و التهاب پس از انجام لیزر رفع موهای زائد محتمل است.
 • دوم، تغییر رنگ: لیزر رفع موهای زائد امکان دارد پوست را تیره تر یا روشن تر نماید. این تغییرات امکان دارد دائمی یا موقتی باشند.
 • سوم،‌ لیزر رفع موهای زائد در مردان به ندرت، باعث ایجاد تاول، پوسته پوسته شدن، زخم و دیگر تغییرات در بافت پوست می شود. علاوه بر این عوارض جانبی نادر دیگر مانند خاکستری شدن موهای لیزر شده یا رشد بیش از حد مو در اطراف نواحی تحت درمان نیز گزارش شده است.

لیزر موهای زائد آقایان در کلینیک زیبایی باربد

کلینیک باربد با بهره‌گیری از تکنولوژی لیزری روزآمد، خدمات حذف موهای زائد را با روشی کاملاً حرفه‌ای و با دقت بالا، به مشتریان خود ارائه می‌دهد. با استفاده از دستگاه‌های لیزری مدرن، این کلینیک قادر است تا با حذف موهای زائد بر روی قسمت‌های مختلف بدن، احساس راحتی و آرامش را برای مشتریان به ارمغان آورد. علاوه بر این، خدمات لیزر موهای زائد در کلینیک باربد به صورتی انجام می‌شود که پوست شما هیچگاه صدمه نمی‌بیند و به‌دلیل عدم استفاده از مواد شیمیایی، هیچ گونه حساسیت و ناخوشایندی برای شما به وجود نخواهد آمد.

برای مشاهده هزینه لیزر موهای زائد و اطلاعات بیشتر به صفحه لیزر موهای زائد در تهران مراجعه کنید.

چرا کلینیک باربد انتخاب مناسبی برای لیزر موهای زائد آقایان است؟

انتخاب یک کلینیک معتبر برای انجام شیوه ‌های پزشکی مانند لیزر موهای زائد مهم‌ترین کاری است که به منظور پیشگیری از بروز عوارض خطرناک و سلامت جسم خود باید انجام دهید. کلینیک باربد یکی از بهترین کلینیک‌های تخصصی پوست و مو در تهران بوده که انواع خدمات زیبایی و سلامتی پوست و مو را به شما عزیزان ارائه می کند.

کلام آخر:

در این مطلب به بررسی کامل لیزر موهای زايد آقایان پرداختیم. امیدواریم با خواندن این متن اطلاعات مفیدی کسب کرده باشید و بتوانید بهترین کلینیک را برای انجام لیزر پیدا کنید. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا به صورت حضوری به کلینیک باربد مراجعه کنید تا پزشکان و متخصصین ما بهترین روش درمان را برای از بین بردن موهای زائد به شما معرفی کنند. همچنین می توانید نظرات و تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید تا هم ما و هم دیگران نکات بیشتری را در این زمینه فرا بگیریم.

سوالات متداول لیزر موهای زائد آقایان

چقدر زمان میان جلسات لیزر رفع موهای زائد مردان نیاز است؟

بسته به نوع پوست و مو و نواحی که قرار است درمان شود، معمولا ۴ تا ۶ هفته وقفه بین درمان نیاز است.

آیا می توان لیزر موهای زائد را روی تتو انجام داد؟

خیر؛ متاسفانه، نمی توان درمان لیزری را روی تتو انجام داد. لیزر قادر به انجام درمان در اطراف تتو و در فاصله ۳ سانتی متری آن نیست.

آیا لیزر موهای زائد آقایان درد دارد؟

مثل همه ی درمان ها، بسته به شخص، مقدار حساست او و همچنین نواحی تحت درمان می باشد. اغلب مردان آزردگی کمی را در پوست حس می کنند؛ اما خیلی شدید نیست.

درمان لیزر موهای زائد آقایان چه مدت زمان می برد؟

درمان می تواند از ۱۵ دقیقه آغاز شده و بستگی به نواحی تحت درمان دارد. اگر لیزر تمام بدن انجام شود، امکان دارد تا ۲ ساعت و نیم نیز زمان ببرد.

لیزر موهای زائد آقایان چه مدت ماندگار است؟

بعد از اتمام تمام جلسات درمانی، نتیجه کار تا دو سال ماندگار است. البته جلسات نگهداری به جهت ماندگاری همیشگی تاثیر لیزر لازم است.

آیا لیزر موهای زائد آقایان ایمن است؟

به صورت کلی، این فرایند در بیشتر افراد امن و تاثیرگذار است. با این وجود، برای احتیاط، بهتر است از انجام لیزر موهای زائد در ناحیه اطراف چشم بپرهیزید.

آیا لیزر موهای زائد برای ناحیه تناسلی مردان ضرر دارد؟

لیز موهای زائد به صورت کلی به منظور استفاده در نواحی تناسلی ایمن است.

آیا لیزر موهای زائد باعث ابتلا به سرطان می شود؟

تا به حال شواهدی در ارتباط با ابتلا با سرطان یافت نشده است.

آیا لیزر موهای زائد آقایان باعث ناباروری می شود؟

شواهدی در ارتباط با ناباروری وجود ندارد. لیزر تنها به پوست نفوذ کرده و امکان رسیدن به اندام های داخلی دیگر و اثر گذاشتن روی آن ها را ندارد.

آیا لیزرهای خانگی کارایی مناسبی به منظور رفع موهای زائد مردان دارند؟

دستگاه های لیزر خانگی به عنوان یک ابزار پزشکی شناخته نشده و تنها توانایی رفع موهای نازک و نواحی جزئی را دارند. درنتیجه کارایی این دستگاه ها با دستگاهای لیزر پزشکی موجود در کلینیک ها قابل قیاس نخواهد بود.

منبع: https://www.sknclinics.co.uk/blog/laser-hair-removal-for-men-achieved