• Barbodclinic@gmail.com
 • 021-22208250

لیزر موهای زائد چیست؟

این نکات را با دقت مطالعه کنید و از آن ها استفاده کنید

لیزر چگونه عمل میکند؟

لیزر پرتوی نوری بوده که ویژگی‌های فیزیکی خاصی دارد و بسیار پرانرژی می باشد. لیزرها در پزشکی و صنعت کاربرد های زیادی دارند. در صنعت به منظور برش و حکاکی کاربرد داشته و در پزشکی برای جراحی‌ های گوناگون مانند جراحی چشم یا لیزیک استفاده می‌شود.

لیزر نوعی فناوری و دانش می باشد؛ یعنی بسته به کاربرد آن، می‌توان ویژگی‌های خاصی در آن لحاظ نمود و آن را برای انجام کاری خاص بهینه‌ سازی کرد. لیزر موهای زائد طوری طراحی گشته که بدون اثر گذاشتن بر روی بخش‌های دیگر پوست، سبب حذف موهای زائد گردد.

لیزرهای مختلفی برای حذف موهای زائد کاربرد دارند. فناوری‌های الکساندریت، Nd:YAG  و دایود از لیزرهای پرکاربرد شناخته شدند. این لیزرها از نظر کاربرد با یکدیگر متفاوند. برای مثال الکساندریت بیشتر برای افرادی موثر است که پوستی روشن داشته و Nd:YAG برای پوست‌های تیره کاربرد دارد. این تفاوت کاربردی به علت تفاوت خاصیت‌های فیزیکی لیزرها است؛ برای مثال فرکانس و طول موج.

تاثیر لیزر بر روی فولیکول‌ها می باشد. این دستگاه برای حذف موهای زائد طوری طراحی شده که سبب داغ شدن پیاز مو و آسیب دیدن فولیکول‌ها گردد. فولیکول‌ ها ارگان کوچکی داخل پوست دارند که موهای بدن را می‌سازند. با آسیب دیدن فولیکول و پیاز مو، رشد مو متوقف خواهد شد آن هم برای همیشه!

لیزر آسیبی انتخابی وارد ‌خواهد کرد!

جالب است بدانید که گرمای لیزر سبب آسیب دیدن و از کار افتادن فولیکول‌ها ‌شده، اما این آسیب کاملاً انتخابی می باشد. یعنی به صورت همزمان آسیبی به پوست و بافت‌های مجاور فولیکول وارد نخواهد کرد. لیزر سبب کم شدن دائمی موهای زائد می‌ گردد. این شیوه می‌تواند بین ۷۰ تا ۹۰ درصد موهای زائد را از بین ببرد، آن هم به طور دائمی. برای همین از نظر علمی می‌گوییم لیزر سبب کاهش دائمی موهای زائد ‌شده و نه حذف دائمی موهای زائد. چرا که در دوره ا‌ی درمانی نمی‌توان ۱۰۰ درصد موهای زائد را از بین برد. اما آن ۷۰ تا ۹۰ درصدی که حذف گشتند، دیگر رشد نمی کنند.

کاربردهای لیزر موهای زائد را بشناسید:

لیزر موهای زائد در هر نقطه‌ای از بدن جواب می دهد. البته مراجعات برای لیزر بعضی از بخش‌های بدن بیشتر می باشد. برای مثال در خانم‌ها لیزر ناحیه ‌ی بیکینی و تناسلی و لیزر موهای صورت شایع‌تر می باشد. در آقایان بیشتر لیزر موهای زیر بغل، لیزر خط ریش، موهای کمر و پشت گردن انجام می‌ گردد. با این حال شیوه ی لیزر به قدری انعطاف پذیر، موثر و سریع می باشد که می‌توان در یک جلسه تمام بدن را در مدت کمتر از یک ساعت لیزر نمود. منطقه‌ی تحت درمان هر چه که محدود یا وسیع باشد برای حذف یا کم شدن موهای زائد، شما باید دوره‌ی درمان خود را تکمیل نمایید. به طور معمول، این دوره شامل ۴ تا ۶ جلسه‌ی لیزر با فواصل حدود ۶ هفته می باشد.

عوارض و خطرات لیزر:

خطر زخم، سوختگی و جوش زدن در لیزر وجود دارد؛ اما اگر اپراتور شما مهارت و تجربه‌ی کافی داشته باشد، احتمال وقوع این خطرات بسیار کم خواهد بود.

امکان دارد بلافاصله پس از جلسه لیزر کمی قرمزی، گرمی و تورم حس نمایید. اگر لازم باشد، به شما کمپرس یخ می دهند تا التهاب کم شود. گاهی ممکن است برای مراجعین کرم‌های کورتیکواستروئیدی (کورتونی) تجویز نماییم‌ تا تورم و التهاب ناحیه را از بین ببرد.

پکیج های لیزر باربد

پکیج زیربغل بیکینی

از نوک سر تا نوک انگشتان پا
تومان 250/000 قیمت قبل : 380.000 تومان
 • زیربغل
 • بیکینی

پکیج ساق و ساعد

راحتی و زیبایی به خودت هدیه کن
تومان 390/000 قیمت قبل : 550.000 تومان
 • ساق
 • ساعد

پکیج کل دست و پا

حس طراوت و شادابی
تومان 490/000 قیمت قبل : 800.000 تومان
 • کل دست
 • کل پا

پکیج کاربردی

حس طراوت و شادابی
تومان 525/000 قیمت قبل : 900.000 تومان
 • ساق
 • ساعد
 • بیکینی - زیربغل - خط ناف

پکیج باربد

راحتی و زیبایی به خودت هدیه کن
تومان 650/000 قیمت قبل : 1.100.000 تومان
 • کل دست
 • کل پا
 • بیکینی - زیربغل - خط ناف

پکیج گلد فول بادی

از نوک سر تا نوک انگشتان پا
تومان 850/000 قیمت قبل : 1.500.000 تومان
 • نوک سر
 • تا
 • نوک انگشتان پا

رضایت مشتری

صدای مشتریان کلینیک باربد

نکات قبل و بعد لیزر

این نکات را با دقت مطالعه کنید و از آن ها استفاده کنید

مراقبت های قبل از لیزر موهای زائد

 

1. توصیه میشود تا 24 ساعت قبل از لیزر سطح پوست با ژیلت اصلاح بشود به طوری که هیچ ساقه ی مویی روی آن باقی نماند. باقی ماندن ساقه ی مو باعث کاهش اثر بخشی و افزایش خطر سوختگی میشود

2. تا یک ماه قبل از درمان لیزر از هیچ گونه روشی برای کندن موها مانند ایپیلاسیون ، بند ، وکس ، موچین و… استفاده نشود.

3. موها حتما باید ضخیم و تیره باشند. افرادی که دارای موی کرکی و نازک هستند ممکن است با انجام لیزر دچار پر مویی یا موهای زبر شوند.

4. تا دو هفته قبل از لیزر از برنزه کردن یا آفتاب یا سولاریوم خودداری شود و پوست ناحیه مورد نظر التهاب و سوختگی نداشته باشد.

5. یک ماه قبل از لیزر از داروهای لایه بردار استفاده نشود

6. در صورت مصرف داروهای زیر حتما به اپراتور اطلاع بدهید: ماینوکسیدیل ، قرص های خانواده ی هورمونی ، کورتون ، Retain A ، راکوتان. و همچنین با پزشک مشورت شود. در صورت مصرف دارویی راکوتان 1 ما بایستی قبل از لیزر مصرفش قطع بشود.

7. در صورت داشتن سوابق بیماری هایی از قبیل عصبی ، روحی ، اختلالات هورمونی ، ms ، کیست تخمدان ، نازایی ، حساسیت پوستی و دارویی ، بیماری تیروئید ، پریود نامنظم ، سابقه ی تبخال و دیابت حتما به اپراتور اطلاع بدهید.

8. در صورت استفاده از کرم ، لوسیون ، مام ، بادی اسپش ، اسپری و هر گونه مواد آرایشی در ناحیه مورد نظر حتما قبل از لیزر با آب و شامپو تمیز شسته شود و خشک شود.

9. در صورت بارداری یا اقدام برای بارداری  استفاده از لیزر ممنوع است. انجام لیزر در دوران شیر دهی به دلیل اختلالات هورمونی به وجود آمده با تایید پرشک معالج امکان پذیر است.

مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد

 

1. توصیه میشود تا 24 ساعت بعد از لیزر دوش گرفته نشود و از مواردی که باعث تحریک پوست میشوند همانند استخر ، سونا ، جکوزی خودداری شود.

2. جهت رفع التهاب روزی سه بار از کرم ترمیم کننده استفاده شود و در صورت بروز خارش از کرم بتامتازون استفاده کنید (در همان زمان بعد از لیزر حتما ترمیم کننده فیزیولب استفاده شود)

3. بعد از لیزر از آفتاب گرفتن تا دو هفته خودداری کنید.

4. بلافاصله بعد از جلسات درمان لیزر صورت، برای جلوگیری از لک از ضد آفتاب استفاده کنید.

5. تعداد جلسات و میزان نتیجه گیری با توجه به ناحیه ، رنگ پوست و نوع ضخامت مو متغیر است.

6. تمامی جلسات لیزر با فواصل بین 4 تا 6 هفته طبق نظر پزشک و اپراتو مشخص میشود.

7. در طول درمان 2 بار بازگشت مجدد مو طبیعی می باشد و رشد موهای فاز خواب است.

8. در صورت استفاده از کرم ، لوسیون ، مام ، بادی اسپش ، اسپری و هر گونه مواد آرایشی در ناحیه مرود نظر حتما قبل از لیزر با آب و شامپو تمیز شسته شود و خشک شود.

9. در صورت بارداری یا اقدام برای بارداری  استفاده از لیزر ممنوع است. انجام لیزر در دوران شیر دهی به دلیل اختلالات هورمونی به وجود آمده با تایید پرشک معالج امکان پذیر است.

لیزر آقایان در کلینیک باربد

به دلیل آنکه تمامی موهای بدن با یک جلسه لیزر از بین نمی روند و جلسات لیزر متعددی نیاز است تا تمامی فولیکول های موهای زائد تحت تاثیر اشعه ی لیزر قرار بگیرند و برای همیشه غیر فعال گردند، از این رو نیاز است که شما برنامه زمان‌بندی دقیق و منظمی برای جلسات لیزر خود داشته باشید. بسته به اندازه ناحیه و نوع موهای بدن فرد اکثر افراد 5 الی 10 جلسه لیزر نیاز دارند تا بتوانند به نتیجه دلخواه خود و خلاصی از شر موهای زائد برسند. از آنجایی که این جلسات باید در فاصله زمانی 10 هفته از یکدیگر قرار بگیرند، گروه جدیدی از فولیکول های مو در هر یک از جلسات لیزر تحت تاثیر اشعه قرار می گیرند. پس از هر جلسه بخشی از موهای بدن فرد برای همیشه از بین می روند و پوست فرد نرم تر و لطیف تر از قبل می گردد.

فول بادی آقایان

حس طراوت و شادابی
تومان 1/700/000 قیمت قبل : 2/500/000 تومان
 • از نوک سر تا نوک انگشت پا

لیزر آنکارد

راحتی و زیبایی به خودت هدیه کن
تومان 200/000 قیمت قبل : 400.000 تومان
 • آنکارد صورت آقایان

لیزر موهای زائد بدن

بیکینی، صورت، زیربغل

لیزر موهای زائد بیکینی:

حذف موهای زائد بیکینی دردسرهای زیادی را در پی دارد. اگر این ناحیه با تیغ اصلاح شود، هر ۳-۴ روز یکبار نیاز به انجام دوباره ی این کار وجود دارد، برای زخم نکردن این ناحیه‌ی حساس باید دقت بسیاری کرد، با جوش زدن‌های پس از آن کنار بیایید و در آخر خارش موهای تازه جوانه زده را تحمل کنید!

اگر به سراغ وکس و موم بروید، حتماً می‌دانید که لحظاتی را باید برهنه جلوی اپیلاسیون ‌کار تجربه کنید و می‌دانید که در بیشتر اوقات موم انداختن ناحیه‌ی بیکنی بسیار دردناک خواهد بود.

اما لیزر موهای زائد چاره‌ای بی‌دردسر و دائمی است که می توان برای خلاص شدن از شر موهای ناحیه‌ی بیکینی و تناسلی به آن پناه برد.

آیا لیزر بیکینی درد دارد؟

امکان دارد کمی درد تجربه کنید اما آن قدر نیست که نتوان آن را تحمل کرد. بیشتر مراجعین درد لیزر را مانند برخورد یک کش لاستیکی با پوست توصیف می‌کنند. بسیاری می گویند ما اصلاً هیچ دردی احساس نمی‌کنیم و برخی تنها کمی پوست‌شان سوزن سوزن می‌شود. به صورت کلی کمتر از ۱ درصد مراجعین به کرم‌ های بی‌حس کننده نیاز دارند.

عوارض لیزر بیکینی:

اگر ناحیه‌ی لیزر شده در معرض آفتاب نباشد، تقریباً عوارض لیزر بیکینی صفر است. پس تا زمانی که پس از لیزر به سولاریوم نروید و آفتاب نگیرید، احتمالا دچار هیچ عوارضی نمی شوید. لازم به ذکر است که لیزر تقریباً هیچ عارضه‌ی بلند مدتی در پی ندارد.

آیا لیزر سبب نازایی می گردد؟

جالب است بدانید که نور لیزر تنها چند میلی‌متر به پوست نفوذ می‌ نماید و اصلاً نزدیک به تخمدان‌ها نمی‌شود که بخواهد آسیبی به ان ها وارد کند. پس اصلا نگران این موضوع نباشید.

بهترین مرکز لیزر ناحیه بیکینی کجاست؟

حتماً درباره ی مراکز مختلف تحقیق کرده اید. هرچند که لیزر روشی ایمن به منظور حذف دائمی موهای زائد می باشد، ایمنی و کم عارضه بودن آن بسته به این است که به دست چه کسی انجام گیرد.

به طور معمول لیزر را اپراتور انجام می‌دهد اما پزشک متخصص باید بر روی روند کلی نظارت کند و در آن مرکز حضور یابد. البته در کلینیک باربد به درخواست شما لیزر به وسیله ی پزشک متخصص پوست و مو هم انجام می گیرد. همه ی اپراتورهای لیزر در کلینیک باربد مدارک، تخصص و مهارت لازم برای انجام این کار را اخذ نمودند و با تجربه اند. همچنین پزشکان متخصص ما در کلینیک حاضرند و به صورت مداوم بر فعالیت‌های لیزر ناظر. به همین جهت است که توانسته‌ایم رضایت حداکثری مراجعین خود را جلب نماییم و جزو بهترین مراکز لیزر موهای زائد در تهران شویم.

لیزر موهای زائد صورت:

ناحیه‌ی صورت بسیار حساس است، اما می‌توانیم موهای زائد آن را با لیزر به شکلی ایمن از بین ببریم. البته موهای زیر ابرو را نمی‌توان لیزر نمود؛ چرا که خطر آسیب رسیدن به چشم وجود دارد اما موهای بین دو ابرو را می‌توان با لیزر به شکل موثری حذف نمود.

تیغ زدن برای خانم‌ها به هیچ وجه توصیه نمی‌شود، بند انداختن و وکس می‌تواند سبب بیشتر شدن ضخامت و تراکم موهای زائد گردد، پس لیزر موها بهترین انتخاب برای شماست.

لیزر بهترین شیوه حذف موهای زائد صورت می باشد؛ زیرا تیغ می‌تواند زخم‌هایی دائمی روی صورت ایجاد کند و باید هر ۳-۴ روز یکبار تمدید شود. بند انداختن، وکس و برداشتن موها با موچین، با افزایش خونرسانی به پوست سبب بیشتر شدن موهای زائد خواهند شد.

درد لیزر صورت:

درد لیزر به محل و آستانه‌ی تحمل شما وابسته است. به صورت کلی لیزر نواحی پایینی صورت، نواحی جلوی گوش و پشت لب درد ندارند. امکان دارد لیزر پیشانی در دفعات اول کمی دردناک باشند اما در جلسات بعدی کمتر خواهند شد. برای افرادی که درد زیادی حس می‌کنند می‌توان کرم‌های بی‌حس کننده یا داروهای ضد درد را به کار برد.

لیزر زیر بغل:

حذف موهای زائد زیر بغل از پرطرفدارترین استفاده‌های لیزر می باشد. لیزر این ناحیه بسیار سریع و بی‌دردسر صورت می گیرد و کاملاً موثر است. به منظور حذف موثر موهای زائد زیر بغل تقریباً به ۵ جلسه با فواصل حدود ۵ هفته نیاز داریم. پس از ۵ جلسه انتظار می رود که حدود ۹۰ تا ۹۵ درصد موهای زائد این ناحیه برای همیشه حذف گردند.

درد لیزر زیر بغل:

لیزر زیر بغل برای بیشتر مراجعین  بدون درد انجام می‌شود. با این وجود اگر دردی حس کردید، می‌توانید از داروهای بی‌حسی موضعی کمک بگیرید. به طور معمول اولین جلسه‌ی لیزر زیر بغل دردناک‌تر می باشد و همانطور که گفتیم، احساس می‌کنید یک کش لاستیکی به پوست‌تان اصابت می کند. اما جلسات بعدی درد کمتری خواهد داشت.

خانم‌هایی که تنبلی تخمدان دارند بخوانند!

موهای زائد صورت برای افرادی که تنبلی تخمدان یا سندرم تخمدان پلی‌کیستیک (PCOS) دارند مشکلی اساسی است. موهای زائد صورت در این بیماری ضخیم و زیاد است. در اینجا هم وکس، موچین و بند انداختن راهکارهای مناسبی نمی باشند چرا که باعث ضخیم شدن و زیاد شدن موهای زائد خواهند شد. هرچند که لیزر موهای زائد برای خانم‌های دچار تنبلی تخمدان به اندازه‌ی خانم‌های دیگر تاثیرگذار نیست، اما می‌تواند کمک چشمگیری به کم شدن موهای صورت نماید.

اصالت دستگاه لیزر باربد

جهت استعلام اصل بودن دستگاه لیزر کندلا ما وارد وبسایت زیر شوید ، عبارت “دکتر سید جلال منتظری فر” را جستوجو کنید و از اصالت دستگاه اطمینان حاصل نمایید.

مزایای اتاق لیزر باربد

دستگاه لیزر الکس کندلا جنتل مکس پرو 2021

کولینگ خنک کننده قوی

کابین دوش اختصاصی

رختکن اختصاصی

سری بهداشتی جداگانه برای هر شخص

عینک ماساژور

 

 

لیزر موهای زائد
سری-بعداشتثی

لیزر موهای زائد تا چه اندازه موثر است؟

عوامل موثر در لیزر بدن

اغلب افراد برای کسب نتیجه ی دلخواه ، به بیش از شش جلسه لیزر مو نیاز خواهند داشت. برخی از افراد باید هفت یا هشت نوبت مراجعه نمایند تا نتیجه ی مطلوب را بگیرند. این در صورتی است که تعداد جلسات درمانی در بعضی دیگر به ده تا دوازده جلسه هم می رسد. با این وجود لیزر موهای زائد به صورت متوسط شش جلسه زمان می برد و تاثیر آن در بیش تر نواحی بدن دائمی می باشد. گاهی امکان دارد پس از چند ماه شاهد رشد دوباره ی موهای خود باشید. زمانی که این اتفاق رخ دهد،  باید چند نوبت دیگر مراجعه نمایید تا نتیجه ی دلخواه خود را بگیرید. دانستن این که چه عواملی بر کارآیی لیزر و مدت زمان درمان تأثیر گذار است، می تواند در رسیدن به نتیجه ی مطلوب تر مفید باشد. به صورت کلی عوامل زیر در میزان اثربخشی لیزر موهای زائد موثرند:

 • اول، جنس و ضخامت موها.
 • دوم، رنگ مو و نوع پوست.
 • سوم، چرخه رشد مو افراد.
 • چهارم، مدل دستگاه لیزر.
 • پنجم، میزان مهارت اپراتور لیزر.

اول، جنس و ضخامت موها:

لیزر به ملانین جذب می شود که رنگ دانه ای در موهای شما می باشد. موهای تیره تر و ضخیم تر، دارای ملانین بیشتری هستند. این بدان معناست که درمان با لیزر برای کسانی که موهای تیره تری دارند، تاثیر گذارتر است. اگر موهای شما قهوه ای روشن یا بلوند است، به دلیل اینکه لیزر با قدرت کمتری با موها برخورد می کند، به مدت زمان بیشتری نیاز دارد تا از بین برود.

دوم، رنگ مو و نوع پوست:

به علت اینکه تنها رنگ دانه ی مو و نه رنگ دانه ی پوست، باید نور را جذب نماید، دو عامل رنگ مو و نوع پوست بر کیفیت لیزر موهای زائد تأثیر خواهند گذاشت. لیزر باید بدون آسیب رساندن به پوست، فقط فولیکول مو را هدف قرار دهد. درنتیجه، تضاد میان رنگ مو و رنگ پوست یعنی موهای تیره و پوست روشن بهترین نتیجه را می دهد. در نتیجه امکان دارد کسانی که پوست تیره یا موهای نازکی دارند نسبت به دیگران به تعداد جلسات بیشتری نیاز پیدا کنند. این افراد رشد موهای شان نیز سریع تر است.

اثر لیزر موهای زائد بر روی رنگ موهایی که نور را به خوبی جذب نمی کنند کمتر است؛ برای مثال خاکستری، قرمز، بلوند و سفید. از سمت دیگر خطر آسیب دیدن پوست در کسانی که اختلاف کمی میان رنگ مو و پوست خود دارند بیشتر می باشد. با این وجود، به علت پیشرفت دستگاه ها گزینه های مناسب به منظور درمان با لیزر برای رنگ موهای روشن و پوست های تیره همچنان در حال بیشتر شدن است.

سوم، فاز آناژن :

این فاز، مرحله ی آغاز رشد می باشد. مو به بخش ریشه وصل شده است. پیاز مو دست نخورده بوده و رنگ دانه های زیادی در آن موجود است. در این مرحله لیزر فولیکول مو را غیرفعال نمود، چون مو به ریشه وصل شده است. این فاز مرحله ی ایده آل به منظور لیزر موهای زائد می باشد.

چهارم، مدل دستگاه لیزر:

این فاز مرحله ی حد واسط می باشد، پیاز مو دیگر وجود نداشته و قسمت پایین مو رشد خود را متوقف نموده است. این فاز مرحله ی ایده آلی به منظور غیرفعال نمودن فولیکول نمی باشد؛ چرا که مو دیگر به ریشه وصل نیست. در این مرحله موها شروع به ریختن خواهند کرد.

پنجم، میزان مهارت اپراتور لیزر؛

این فاز آخرین مرحله رشد موم ی باشد. به این فاز مرحله ی “استراحت” می گویند. پیاز مو دیگر از بین رفته. موهای موجود در فولیکول به وسیله ی موهای جدید در حال رشد “آناژن” بیرون زده می شوند. لیزر در این گام هیچ تأثیری روی فولیکول نمی گذارد؛ چرا که مو دیگر به ریشه وصل نیست. در هنگام درمان، لیزر به محل مورد نظر برخورد خواهد کرد. لیزر موهای رنگی را در فولیکول مو تشخیص می دهد. موهای رنگ شده نور را جذب می نمایند و انرژی نور را به انرژی گرمایی مبدل می کنند و این گرما است که سبب متوقف نمودن فولیکول از رشد موی جدید یا همان از بین رفتن فولیکول می گردد. به منظور غیرفعال شدن فولیکول، موهای رنگ شده باید به ریشه یا پاپیلا وصل باشند و این زمانی است که مو در مرحله آناژن قرار دارد. هر سه مرحله به صورت همزمان در فولیکول های مختلف اتفاق می افتند. یک رشته مو امکان دارد در مرحله آناژن باشد، در صورتی که رشته ی موی دیگر در مرحله تلوژن می باشد. درمان با لیزر موهای زائد فقط در مرحله ای كه مو در فاز آناژن چرخه رشد خود قرار دارد تاثیر گذار می باشد و بدین ترتیب از رشد موی جدید در فولیکول جلوگیری خواهد کرد.

هر رشته موی بدن در هر لحظه در یکی از مراحل  رشد خود که در بالا گفته شد، قرار دارد. مو دائما در این سه مرحله رشد در گردش می باشد و بعد از تمام شدن چرخه، دوباره از نو آغاز می کند (آناژن) و رشته جدید مو دوباره تشکیل می شود. میزان رشد مو در حدود ۰.۵ اینچ در ماه و ۶ اینچ در سال می باشد. به همین جهت است که شما به جلسات متعدد نیاز دارید؛ چرا که در هر جلسه تمام تارهای موی بدن شما در فاز آنا ژن قرار ندارند. درمان لیزر تا جایی ادامه پیدا می کند که تمام فولیکول های مو زمانی که در فاز آناژن قرار دارند در معرض برخورد لیزر قرار بگیرند و از بین خواهند رفت.

در هر زمان معینی بیست درصد از موهای بدن شما در مرحله آناژن قرار گرفته است. هشتاد درصد باقی مانده در مراحل کاتاژن یا تلوژن می باشند. به همین جهت است که پس از هر جلسه لیزر، به صورت متوسط بیست درصد از موهای شما کم خواهند کرد. شما پس از هر جلسه شاهد کم می شود موهای خود خواهید بود؛ چرا که در هر نوبت تعدادی مو در مرحله آناژن می باشند.

نوع دستگاه لیزر موهای زائد:

در کلینیکی معتبر و مجهز با کادر درمانی مجرب نوع دستگاه  بر اساس ضخامت، رنگ و جنس پوست و موی شما انتخاب می گردد. استفاده از دستگاه متناسب با ویژگی های شما تاثیر بسزایی در کیفیت درمان لیزر خواهد شد.

میزان مهارت اپراتور لیزر مو:

زمانی که به دنبال یک مرکز درمان لیزر موهای زائد می باشید حتما باید به میزان مهارت پرسنل کلینیک توجه نمایید. اگر تکنسین آموزش کافی ندیده باشد، نتیجه ی دلخواه خود را نخواهید گرفت و از سمت دیگر امکان دارد در معرض آسیب های پوستی قرار بگیرید.

می توان گفت عامل مهم در میزان اثربخشی لیزر موهای زائد مراجعه به کلینیکی معتبر و مجهز به نوین ترین شیوه ها و دستگاه ها و کادر درمانی مجرب و متخصص می باشد؛ چرا که کلینیکی مناسب تمام موارد ذکر شده را درباره ی هر بیمار و به صورت اختصاصی ارزیابی نموده و بر اساس آن بهترین  شیوه درمانی را به کار خواهد گرفت. اقداماتی که باید پس از جلسات لیزر صورت پذیرد نیز به اندازه ی مراحل روند درمان اهمیت دارد. توجه به تمام مواردی که گفته شد به منظور اثر بخشی بیش تر بسیار ضرورت دارد. همچنین در نظر گرفتن این عوامل از بروز هر نوع عارضه جانبی پس از درمان جلوگیری خواهند گرفت.

کلینیک باربد از این امتیازات ویژه برخوردار است :

 • اول، دستگاه‌ های به ‌روز لیزر.
 • دوم، امکانات پیشرفته.
 • سوم، تکنسین های مجرب.
 • چهارم، محیط درمانی مناسب.
 • پنجم، بهره مندی از پزشکان متعدد پوست و مو.
وبلاگ و مقالات

با وبلاگ و مقالات ما به روز شوید

خرداد 11, 1401

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد چیست؟

لیزر موهای زائد یکی از بهترین روش ها برای رهایی از موهای زائد می باشد، که در این روش از...

خرداد 11, 1401

سوالات خجالت‌ آور درباره لیزر موهای زائد

اجازه دهید بی‌تعارف صحبت کنیم، لیزر موهای زائد برای بعضی از افراد می‌تواند موضوع خجالت‌آوری برای مکالمه باشد، خصوصاً در مکالمه...

خرداد 11, 1401

آیا نتایج لیزر موهای زائد برای همه یکسان است؟

آیا نتایج لیزر موهای زائد برای همه یکسان است؟ تفاوت رنگ پوست و مو، بر کارکرد لیزر اثر می...

2 جلسه خدمات بگیر 1 جلسه پرداخت کناین فرصت رو از دست نده!
با ما تماس بگیرید

پیشنهاد شگفت انگیز

همین حالا نام و شماره تماس خودتان را وارد کنید و 1 سی سی مزو جوانساز از ما هدیه بگیرید