• Barbodclinic@gmail.com
  • 021-22208250

چین وچروک ها به دلایل مختلفی همچون افزایش سن و پیری که شاید طبیعی‌ترین و قابل پیش‌بینی‌ترین دلیلی برای این اتفاق باشد که برای همه‌ی ما رخ می‌دهد. چه بخواهیم و چه نخواهیم، به مرور زمان پوست ما کیفیت خود را از دست می‌دهد البته روش هایی برای جوانسازی پوست وجود دارد که هایفوتراپی یکی از همین روش ها میباشد پس دیگر نگران چین و چروک پوست خود نباشید.

هایفوتراپی چیست؟

 هایفوتراپی،روشی برای سفت کردن و لیفتینگ پوست است در این روش با استفاده از امواج فراصوت یعنی همان امواجی که در دستگاه‌های سونوگرافی مورد استفاده قرار می‌گیرد. منتها در هایفو این امواج به صورت متمرکز به لایه‌ی خاصی از پوست انرژی وارد کرده و باعث تحریک تولید رشته‌های کلاژن که وظیفه استحکام بافت های بدن ازجمله پوست را دارند میشود.

هایفو تراپی در ناحیه صورت

دستگاه هایفو با استفاده از امواج متمرکز فراصوت لایه‌ای از پوست که در زیر لایه‌ی سطحی قرار دارد را مورد هدف قرار داده و به آن انرژی وارد می‌کند. انرژی امواج فراصوت باعث می‌شود که دمای این لایه به سرعت افزایش یابد.

وقتی سلول‌های لایه‌ی هدف به دمای خاصی برسند، دچار آسیب سلولی می‌شوند. شاید به نظر برسد که این اتفاق در تضاد با اهداف ما یعنی بهبود کیفیت پوست صورت باشد، اما این گونه نیست. آسیب به سلول‌ها باعث تحریک تولید پروتئین‌هایی به نام کلاژن می‌شود. کلاژن‌ها مسئول حفظ ساختمان طبیعی پوست و بسیاری از دیگر بافت‌های بدن هستند. هرچه مقدار کلاژن در بافت بیشتر باشد، آن بافت سفت‌تر می‌شود.

مزایای هایفوتراپی

1.بین 1تا3 جلسه درمانی برای رسیدن به نتایج دلخواه کافی است.

2.نتایج هایفوتراپی حدود ۱ تا ۲ سال ماندگاری دارند.

3.جلسات درمانی کوتاه مدت است و بین ۳۰ تا ۹۰ دقیقه طول می‌کشد.

4.روش درمانی آسان، بی‌دغدغه و بدون دوره‌ی نقاهت یا ریکاوری

5.بدون استفاده از تزریق و برش‌

6.بدون خونریزی، درد و پانسمان

7.می‌تواند باعث افزایش ماندگاری نتایج جراحی‌های زیبایی شود.

8.می‌تواند همراه با روش‌های دیگر درمانی مثل میکرونیدلینگ انجام شود.

9.هزینه‌ی بسیار کمتری نسبت به جراحی دارد.

رضایت مشتریان باربد

هدف ما رضایت شماست
2 جلسه خدمات بگیر 1 جلسه پرداخت کناین فرصت رو از دست نده!
با ما تماس بگیرید

پیشنهاد شگفت انگیز

همین حالا نام و شماره تماس خودتان را وارد کنید و 1 سی سی مزو جوانساز از ما هدیه بگیرید