آیا نتایج لیزر موهای زائد برای همه یکسان است؟

عناوین

آیا نتایج لیزر موهای زائد برای همه یکسان است؟ تفاوت رنگ پوست و مو، بر کارکرد لیزر اثر می گذارد. موهای تیره به طور طبیعی شامل مقدار زیادی ملانین (رنگدانه) برای جذب انرژی لیزر دارد و بهترین رنگ برای لیزر می باشد.  

چنانچه سابقه انجام لیزر داشته باشیم آیا نیاز به مشاوره مجدد هست؟

با وجود تنوع دستگاهها و فناوری‌های موجود در بازار، مشاوره کامل با یک متخصص ضروریست تا مشخص گردد، قبلا با چه دستگاهی و چه ناحیه هایی لیزر انجام داده اید؟ چه نتایجی به دست آمده و چه برنامه‌ی درمانی باید برای دستیابی به نتایج دلخواه اجرا شود؟ از کدام دستگاه لیزر موهای زائد، تقریباً چند جلسه مورد نیاز است؟ هزینه آن چقدر است؟ علی‌رغم شایعه‌های زیادی که اغلب توسط برخی از متخصصان لیزر مطرح می‌شود، لیزر نمی‌تواند روی موهای بلوند، قرمز روشن، سفید یا خاکستری موثر باشد و همچنین برای موهای کرکی توصیه نمی شود.

آیا هزینه بر حسب ناحیه درمان محاسبه می گردد یا مدت زمان انجام لیزر موهای زائد؟

ناحیه تحت درمان لیزر، باید بدون هیچ محدودیت زمانی در طول هر جلسه به صورت حرفه‌ای و کامل درمان شود. مرکز ما تضمین می‌کند که زمان مناسبی برای هر جلسه درمان اختصاص داده و کل ناحیه به صورت منظم، حرفه‌ای و مناسب لیزر شود.

آیا نتایج لیزر موهای زائد برای همه یکسان است؟

تفاوت رنگ پوست و مو، بر کارکرد لیزر اثر می گذارد. موهای تیره به طور طبیعی شامل مقدار زیادی ملانین (رنگدانه) برای جذب انرژی لیزر دارد و بهترین رنگ برای لیزر می باشد. لیزر موهای روشن دشوارتر است زیرا حاوی ملانین بسیار کمی هستند. هیچ لیزری نمی‌تواند موهای بلوند، قرمز روشن، خاکستری یا سفید را از بین ببرد، زیرا رنگدانه‌ای برای جذب لیزر وجود ندارد.
بیشتر بخوانید:
تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای زائد: چقدر زمان می‌برد؟
اشتراک گذاری:

پیام بگذارید

اخبار و مقالات
آخرین اخبار و مقالات